Zahradní slavnost

Ve čtvrtek 20. června 2019 proběhla na zahradě naší školy tradiční Zahradní slavnost po několika letech tematicky věnovaná myslivosti. Červen, jak známo, je totiž měsícem myslivosti, a právě na její počest jsme zrealizovali naši zahradní slavnost tentokrát navíc ukončenou slavnostním pasováním našich předškoláků na školáky.

Díky této akci jsme navázali spolupráci se zapsaným spolkem Děti a příroda, který pro návštěvníky zahradní slavnosti připravil besedu o myslivosti a ve spolupráci s učitelkami také myslivecky zaměřené pohybové hry. V závěru odpoledne členové spolku ilustrativně sehráli proces pasování na myslivce, který je vyvrcholením snažení snad každého zájemce o výkon práva myslivosti podobně jako je vyvrcholením předškolního snažení pasování na školáky.

Celá akce byla provázena mysliveckým trubačem. K dispozici bylo občerstvení, které zařídil personál MŠ.

Všem zúčastněným děkujeme.

Více ve fotogalerii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *