Už to voní Vánocemi

Ve čtvrtek 19. prosince 2019 odpoledne se nejen rodiče a jejich děti, ale také zástupci obce – pan starosta a paní místostarostka sešli na akci naší školy s názvem Už to voní Vánocemi, jejímž cílem bylo na chvíli se v předvánočním shonu zastavit, zhlédnout krátké vystoupení dětí, případně se do něj zapojit, vyrobit si vánoční dekoraci, popovídat si u čaje či svařeného vína a ochutnat dětmi upečené perníčky. Celou akci jsme navíc pojali jako loučení s našimi náhradními prostorami – Kulturním domem v Tupci – který se stal útočištěm dětí po dobu rozsáhlé rekonstrukce budovy MŠ. Na počátku školního roku jsme vtipkovali o tom, že strávíme v Kulturním domě Vánoce, nakonec se to však stalo skutečností a v Kulturním domě prosinec 2019 vážně voněl Vánocemi… Dopoledne téhož dne byla pro děti připravena Vánoční nadílka. Více ve fotogalerii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *