Už to voní Vánocemi

Ve čtvrtek 19. prosince 2019 odpoledne se nejen rodiče a jejich děti, ale také zástupci obce – pan starosta a paní místostarostka sešli na akci naší školy s názvem Už to voní Vánocemi, jejímž cílem bylo na chvíli se v předvánočním shonu zastavit, zhlédnout krátké vystoupení dětí, případně se do něj zapojit, vyrobit si vánoční dekoraci, popovídat si u čaje či svařeného vína a ochutnat dětmi upečené perníčky. Celou akci jsme navíc pojali jako loučení s našimi náhradními prostorami – Kulturním domem v Tupci – který se stal útočištěm dětí po dobu rozsáhlé rekonstrukce budovy MŠ. Na počátku školního roku jsme vtipkovali o tom, že strávíme v Kulturním domě Vánoce, nakonec se to však stalo skutečností a v Kulturním domě prosinec 2019 vážně voněl Vánocemi… Dopoledne téhož dne byla pro děti připravena Vánoční nadílka. Více ve fotogalerii.

One Reply to “Už to voní Vánocemi”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *