Školní výlet

V pondělí 10. června 2019 jsme s dětmi vyrazily na školní výlet do Olomouce, děti ze Zelené třídy a mladší děti z Červené třídy si užily spoustu zábavy v olomouckém městském parku Bezručovy sady, navštívily tam dětské hřiště a rozárium, nechyběla ani návštěva historické části města Olomouce. Nejstarší děti z Červené třídy se kromě vycházky Bezručovými sady staly návštěvníky minimálně preventivního programu v divadle Sdružení D v Olomouci s názvem Když Jeníček loupal perníček aneb „Ve dvou se to lépe táhne.“
Děti se vydaly spolu s Mařenkou a Jeníčkem na dobrodružnou cestu plnou nástrah a překážek. Zvládnou ji však, budou-li si pomáhat, spolupracovat a tvořivě řešit situace nejen ze známého pohádkového příběhu.
V lekci Radka Marušáka si děti vyzkoušely, co dělat, když se člověk ztratí, a jak pomoct druhému v nouzi. V programu posilujícím pozitivní vztahy ve skupině se děti nenudily. Hodnotu a význam opravdového kamarádství měly možnost poznat na vlastní napínavé cestě k voňavé chaloupce z perníku. Více ve fotogalerii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *