Prosinec v MŠ

V prosinci 2019 se děti naší školy rozhodně nenudily. Hned během prvních prosincových dnů proběhlo vánoční focení, následně přišel za dětmi Mikuláš, po něm chlapci z DDŠ Veselíčko a poté nás děti společně s ostatními hudebními tělesy svým zpěvem vánočně naladily na Vánočním zpívání u zámku… Na svatou Lucii jeli předškoláci na výlet do Pevnosti poznání v Olomouci, ve čtvrtek 19. prosince 2019 navštívil děti Ježíšek a odpoledne téhož dne jsme se všichni slavnostně rozloučili s náhradními prostory – Kulturním domem v Tupci – jako naším azylem po dobu rekonstrukce budovy MŠ. K tomu všemu nechybělo povídání o vánočních zvycích a tradicích, děti pekly perníčky a zdobily vánoční stromek na návsi v Tupci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *