Příběh pana Tydýta

V pátek 12. dubna 2019 absolvovaly děti Červené třídy naší školy prožitkový program s názvem Příběh pana Tydýta. Akce se uskutečnila díky zapojení naší školy do realizace Místního Akčního Plánu vzdělávání ORP Lipník nad Bečvou v oblasti pro rozvoj sociálních a občanských kompetencí dětí, který iniciuje MAS Moravská brána. Akce tak byla pro děti zcela zdarma. O program se postaralo Sdružení D, z. ú. z Olomouce, které se specializuje na osobnostní růst a rozvoj sociální a emoční inteligence. Děti si prostřednictvím dvou lektorek vyslechly a částečně i aktivně prožily příběh o panu Tydýtovi, divné hračce, kterou ostatní mezi sebe nejprve nechtěly přijmout… Výstupem příběhu bylo obdarování dětí plackami s obrázkem pana Tydýta (dostalo každé zúčastněné dítě), obdarování třídy plyšovým panem Tydýtem (vyrábí firma Noe) a obdarování učitelek metodickými materiály k představované tématice. Více ve fotogalerii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *