Plavání 2017 – 1. lekce

Ve čtvrtek 11. května 2017 se konala první lekce předplaveckého výcviku naší školy. Více ve fotogalerii.

Z této první zkušenosti s bazénem – plovárnou v Hranicích, vyplynula skutečnost, že bude vhodné opatřit dívkám s dlouhými vlasy koupací čepice, které zamezí úplnému namočení jejich vlasů a zkrátí tak sušící proces a čekací dobu chlapců.

Prosíme tedy rodiče dlouhovlasých dívek, aby pokud možno do příští lekce pořídili svým dcerám koupací čepici. Děkujeme.

Dále je k organizaci nutné sdělit, že vlhké ručníky a mokré plavky budou po každém plavání nachystané k vyzvednutí ve vodotěsných nádobách na chodbě školy. Zase se jedná o opatření, které zkrátí pobyt dětí v prostorách šaten. Děkujeme za pochopení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *