Návštěva v 1. třídě ZŠ Osek nad Bečvou

V pátek 22. března 2019 se uskutečnila návštěva našich předškoláků v ZŠ a MŠ v Oseku nad Bečvou. Cílem této každoroční návštěvy je seznámení dětí MŠ se školním prostředím ještě před zápisem do 1. třídy potažmo před vstupem do ZŠ. Paní učitelka z 1. třídy s pomocí svých žáků hravou formou představila předškolákům jednotlivé předměty, zejména český jazyk a matematiku. Děti dokonce měly možnost pracovat na interaktivní tabuli, absolvovat několik pohybových chvilek či si potěžkat aktovky svých kamarádů. Po zážitcích z 1. třídy byli notně vyhládlí, takže jim přišlo vhod pohoštění připravené ve školní jídelně. Tentokrát si děti pochutnaly na buchtě a banánu. Závěr návštěvy byl ve znamení hraní v prostředí MŠ. Více ve fotogalerii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *