MŠ znovu v karanténě

Z důvodu dalšího pozitivního výskytu onemocnění COVID-19 je od 9. do 15. 11. 2020 v naší MŠ nařízena karanténa. V provozu opět zůstává pouze školní jídelna! Zaměstnaní rodiče mohou čerpat krizové ošetřovné.

Dne 16. 11. 2020 bude MŠ na základě rozhodnutí ředitelky školy z technických důvodů uzavřena!

Provoz MŠ bude zahájen ve středu 18. 11. 2020, a to pro děti, které se při příchodu prokáží negativním testem na koronavirus. Ostatním dětem bude umožněna docházka po uplynutí čtrnáctidenní karantény, nejdříve tedy v pátek 20. 11. 2020.

Prosíme rodiče, aby si v dopoledních hodinách v termínu od 10. do 13. 11. 2020 vyzvedli obsah šatních skříněk svých dětí. Vydávat jej bude pracovnice školní jídelny po zazvonění na zvonek u okénka určeného pro výdej stravy. V tomto termínu nevyzvednuté oblečení bude zlikvidováno! Děkujeme za pochopení.

MŠ opět přechází na distanční vzdělávání předškoláků!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *