Lyžování 2018 – 4. lekce

Ve čtvrtek 8. února 2018 absolvovaly děti přihlášené do lyžařské školy v Hlubočkách u Olomouce již čtvrtou, předposlední lekci lyžařského výcviku. Tři z našich dětí již dokonce pokořily velký svah a jely na kotvě. Ostatní nabíraly další a další lyžařské zkušenosti na malém svahu, kde už také jezdí téměř samostatně. Poslední lekce výcviku nás čeká po jarních prázdninách, ve čtvrtek 22. února. Více ve fotogalerii.

Lyžařská škola však funguje i v době jarních prázdnin bývalého okresu Přerov, což je důležité zejména pro vás, kteří jste některé lekce z důvodu nemoci nevyčerpali. Po předchozím ohlášení se u ředitele lyžařské školy pana Dorazila (telefonicky nebo e-mailem), kontakty naleznete na těchto webových stránkách: https://www.rokspohybem.cz/, můžete v PO-ČT příštího týdne od 9.00 hod. čerpat náhradní lekce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *