Hopsavé odpoledne v Sokolce 2017

Z důvodu malého zájmu o závěrečné Spaní předškoláků ve školce s doprovodným hravým programem jsme se ve spolupráci s Občerstvením Sokolka rozhodli uspořádat náhradní akci pro všechny děti s názvem Hopsavé odpoledne v Sokolce. Za slunečného počasí byla v pátek 23. června 2017 dopřána všem dětem bez rozdílu dvě kola hopsavých soutěží, v průběhu odpoledne byla dále speciálně pro předškoláky připravena bojová hra Hledání pokladu podle mapy. Po celou dobu konání akce byl zdarma k dispozici skákací hrad i občerstvovací stanice v podobě ovocného baru. Na závěr děti opékaly špekáčky. Více ve fotogalerii.

Všem zúčastněným, personálu i účastníkům akce, děkujeme a těšíme se na další setkání při akci podobného charakteru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *