Dny otevřených dveří jsou minulostí

Ve dnech 21. – 22. 4. 2017 se v mateřské škole uskutečnily Dny otevřených dveří. Mateřská škola otevřela své dveře veřejnosti a ukázala, co se v ní za poslední dobu změnilo. V letech 2014 – 2016 byly postupně rekonstruovány prostory obou tříd i kuchyně, třídy byly vybaveny novým nábytkem, byly vyměněny koberce a lina, v kuchyni došlo k výměně dlažby i obkladů, byly zakoupeny nové elektrospotřebiče. Další části školy na svou rekonstrukci čekají, jedná se zejména o šatny a školní zahradu. V rámci pátečního dne otevřených dveří byly pro děti organizovány jarní výtvarné dílny. Oba veřejnosti otevřené dny si bylo možné prohlédnout výstavu fotografií a kronik z historie školy, k dispozici byla také projekce fotografií ze současnosti MŠ. Více ve fotogalerii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *