Věda nás baví

Ve čtvrtek 22. února 2018 proběhla v prostorách naší školy ukázková (náborová) hodina nově nabízeného zájmového kroužku s názvem Věda nás baví. Během ukázkové hodiny byly dětem lektorkou předvedeny 2 pokusy, které si posléze mohly vyzkoušet také samy. Jednalo se o pokusy s hustotou různých látek a dále o vytvoření lávové lampy. Děti budou mít v kroužku vlastní deníček, do kterého si budou vše poznané zakreslovat. Podmínkou pro otevření zájmového kroužku je však mít alespoň 6 účastníků. Nezávazně (prozatím bezúplatně) se do konce měsíce února můžete přihlašovat na webu vedanasbavi.cz , následně budete informováni, zda se našel dostatečný počet zájemců, zda se tedy kroužek otevře či nikoliv, poté byste byli vyzváni k platbě.